Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 28.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.01.2011 14:39
ABONE OL

6 Belediye Başkanı 'ye geçiyor

Kırıkkale'de 'li 4, 'nden ayrılan 2 bağımsız belediye başkanı 'ye geçme kararı aldı.

6 Belediye Başkanı Ak Parti'ye geçiyor
'li Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Balışeyh Belediye Başkanı Ali Dedelioğlu, Delice Belediye Başkanı İhsan Biçici ve Kılıçlar Belediye Başkanı Ömer Faruk Önder ile 'nden bir süre önce istifa ederek bağımsız hareket eden Çerikli Belediye Başkanı Ömer Sakarya ve Büyükyağlı Belediye Başkanı Mevlüt Özçelik, bir araya geldi. Toplantı sonunda hep birlikte 'ye geçme kararı alındı. Karar aynı zamanda imza altına alındı.

Belediye başkanları AK Parti'ye geçişlerini imza altına almalarından sonra kararlarını AK Parti il teşkilatına bildirdi. Önümüzdeki günlerde resmi açıklama ve geçiş töreni yapılması içinde AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı'nın harekete geçtiği öğrenildi. Başkanlara AK Parti rozetini bizzat Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın takması için AK Parti Genel Merkez düzeyinde girişimlere başlandı.

kalan karakter 1000

33 33

manfıat var işin içinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 28.01.2011 22:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.