Bugünkü
Takvim

Silivri'den aday yok

ABONE OL
Silivri'den aday yok
lideri , partide başlayan "bazı Ergenekon tutuklularının milletvekili adayı gösterileceği" tartışmalarına son noktayı koydu. Kılıçdaroğlu, konuya ilişkin soruları "Yok öyle bir şey" diyerek net dille yanıtladı. CHP lideri, Grup'ta da şu mesajları verdi:

'MASKENİ İNDİRECEĞİM'
"AKP bereketsiz bir partidir. 'Bunlar Hizbullah'la kol kola gibi bir algı var' dedim, küfür etti. İnançlı, ahlaklı, Müslüman adam küfür eder mi? Neden Hizbullah'a 'Terör örgütü' demiyor. İnsanları domuz bağı ile gömüp üzerinde yemek yemek hangi inanca sığar. Ne kadar küfür edersen et ben senin maskeni indireceğim gerçek yüzünü bu millete göstereceğim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.