Bugünkü
Takvim

AK Parti'den flaş açıklama

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı CHP lideri Kılıçdaroğlu ve 'nin iddialarına cevap verdi.

  • Siyaset
  • 26.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.01.2011 12:18
ABONE OL
AK Parti'den flaş açıklama
Konu savcılık inelemesi aşamasında, henüz yargı kararı ortaya çıkmamıştır. Sayın Kılıçdaroğlu'nun yolsuzluk yaptılar diye cümle kullanması ve insanları itham etmesi yanlıştır.

Zaman zaman CHP hükümet sadaka veriyor diyor. Dünyanın hiçbir yerinde devletin verdiği yardımları kimse sadaka olarak değerlendiremez. Biz anne çocuk ölümlerini azaltmaya çalışıyoruz. Çocukları okula giden annelerin çocukları harçlık istediğinde boynu bükük olmasın istiyoruz. Bunlar sosyal yardımlardır. Buna sadaka diyenler sosyal yardım ne demek bilmiyorlar. Sayın Kılıçdaroğlu'nun söyledikleri doğru değildir.

Biz neden Hizbullah örgütüne terör örgütü demiyoruz. Herkes söylediğini ölçmeli. Kılıçdaroğlu ikide bir maskelerini düşüreceğiz diyor. Maskesi olmayanın maskesi düşmez. Sayın Kılıçdaroğlu burada da çuvallamıştır. Yargıyı ele geçiriyormuşuz. Yargı kimsenin arka bahçesi olmasın istiyoruz. Biz yargıyı milletin yargısı yapmaya çalışıyoruz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.