Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 25.01.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 25.01.2011 19:18

, 'den mi aday olacak?

lideri , Ergenekon sanıklarından 'le ilgili iddialara cevap verdi.

Yalçın Küçük, MHP'den mi aday olacak?
Miliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı , partisinin grup toplantısından çıkışında bir gazetecinin, "Prof. Dr. 'ün sizden randevu talebi olduğu belirtiliyor, Ergenekon sanıklarından Sayın Haberal'ın aday gösterilmesi yolunda. Böyle birşey söz konusu oldu mu?" sorusu üzerine, "Sayın Prof. Dr. Yalçın Küçük'ün bizden randevu talebi olmadı. Basın yoluyla bahsettiğiniz konuyu takip ediyoruz. Zaman zaman ülkenin gerçek sorunlarının dışında sanal gündemler oluşturularak uzun tartışmalarla vakit kaybı olmaktadır. Bunların içerisine girmek istememektedir" diye konuştu.

Bir başka gazetecinin, "Sayın Haberal da buna dahil mi?" sorusuna Bahçeli, "Evet, hepsi için söylüyoruz" yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

MHP'li MHP'li

Aday olmaları iyi olur.Partinin başarısı için ne yapılması gerekiyorsa o yapılmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır5
cevapla 25.01.2011 16:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.