Bugünkü
Takvim

Silivri çatlağı

'li Batum, Silivri'de verdiği örtülü mesajı, 'Balbay ve Özkan vekil adayı olmalı' sözleriyle netleştirdi. Gözler Kılıçdaroğlu'nda

ABONE OL
Silivri çatlağı
Genel Başkan Yardımcısı , Ergenekon davasından Silivri'de yatan gazeteciler Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'ın seçimde adayı gösterilmesi gerektiğini söyledi. Ergenekon duruşması çıkışında da bu yönde mesaj veren Batum, dün görüşlerini şu ifadelerle netleştirdi:

'ŞAHSİ GÖRÜŞÜM...'
"Şahsen, Balbay ve Özkan'ın aday gösterilmesini istiyorum. 'Demokratik hukuk devleti'ni savunuyorsak göstermeliyiz. Bu; davanın siyasal olduğunu göstermek için önemlidir." Bu çıkışın ardından, gözler, adaylıklara sıcak bakmadığı belirtilen CHP lideri Kılıçdaroğlu'na çevrildi.

ÖĞRENCİLER: 'HiÇ GENÇ VEKiLiNiZ YOK'
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, üniversite öğrenci konseyi üyesi 27 gençle bir araya geldi. Gençler, "CHP'de genç yok. En genç vekiliniz 44 yaşında" diye sitem edince, Kılıçdaroğlu "Kapımız gençlere açık. Mücadele edin, engelleri yara yara gelin" yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

nasıl olur nasıl olur

koca chp bu adamdan başka bir lider bulamaz ya gafların 1000 geçti dursana iddialarının arkasında salla salla dur

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 25.01.2011 09:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.