Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 21.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.01.2011 13:56
ABONE OL

'de sürpriz istifa!

Yaklaşan seçimler öncesi 'den sürpriz istifa haberi geldi.

AK Parti'de sürpriz istifa!
'nin Antalya Milletvekili istifa etti.

İrbeç, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, partisinden istifa ettiğini belirterek, ''Açılım politikalarının milletimizin yüreğinde Habur ve benzerleri ile açtığı yara hepimizin malumudur. Seçim sonrası yapılacak Anayasal değişikliklerle milletimizin ve ülkemizin birlik ve bütünlüğünün bozularak bu yaranın daha da derinleşeceği endişesini taşımaktayım'' dedi.

İrbeç'in istifasıyla AK Parti'nin TBMM'deki milletvekili sayısı 334'e düştü.

kalan karakter 1000

sayın miletvekilim sayın miletvekilim

herkes sizin kadar anlayışlı milet vekili olsa evet diyolar ama neye dediklerini onlarda bilmiyolar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 21.01.2011 20:08
Kemal Kemal

Adını ilk defa duydum... Çalışkan olmayanı Erdoğan partide istemiyor... Sen de anladın onu istifa ettin... Hayırlı olsun... Güle Güle sana...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır6
cevapla 21.01.2011 14:03
mustafa mustafa

Milletvekili olamayacağını anlayınca istifa et gemi batmıyorki ama içimizdeki çürük elmalar ayıklansın şimdiye kadar nerdeyin yeni mi aklın başına geldi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır7
cevapla 21.01.2011 13:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.