Bugünkü
Takvim

Sezer Cumhuriyet resepsiyonunda

10. Cumhurbaşkanı ile eski Başbakanlardan merhum Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit yıllar sonra ’nin resepsiyonunda buluştu.

  • Siyaset
  • 28.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2010 20:52
ABONE OL
Sezer Cumhuriyet resepsiyonunda
'nin Ankara Palas'ta düzenlediği resepsiyona, Sezer ve Rahşan Ecevit'in yanı sıra Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanvekili Güldal Mumcu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay, DP Genel Başkanı , DSP Genel Başkanı Masum Türker, Anayasa Mahkemesi Başkanvekili , gazeteciler, sendikacılar ve yabancı misyon temsilcilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Kılıçdaroğlu'nun önceki programının uzaması nedeniyle resepsiyona geç katıldığı görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.