Bugünkü
Takvim
  • SGK
  • 28.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 28.10.2015 13:05

Bakanlıktan kamuda iş müjdesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 160 iş müfettişi yardımcısı, 20 sözleşmeli personel alacak.

Bakanlık müjdeyi verdi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına 160 iş müfettişi yardımcısı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı () Başkanlığına da 20 sözleşmeli personel alınacak.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilanlara göre, Bakanlığın İş Teftiş Kurulu Başkanlığında genel idare hizmetleri sınıfında 160 iş müfettişi yardımcısı istihdam edilecek. İş müfettiş yardımcılığı için başvurular,11-26 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

TİKA'ya da 20 sözleşmeli personel alınacak, başvurular 2-6 Kasım tarihleri arasında yapılabilecek.

Başvuru koşulları ve sınav konuları hakkında ayrıntılı bilgi, www.csgb.gov.tr ve www.tika.gov.tr internet sitelerinden alınabilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.