Bugünkü
Takvim

nı Takvim.com.tr'den takip edin

Türkiye nefesini tuttu, Genel Seçimi'nin sonuçlarını bekliyor. nı YSK’nın seçim yasakları kalktıktan itibaren en hızlı ve en doğru biçimde il il, ilçe ilçe Takvim.com.tr’den takip edebilirsiniz.

  • Seçim
  • 31.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 01.11.2015 01:58
ABONE OL
Seçim sonuçlarını Takvim.com.tr'den takip edin
7'den 70'e tüm Türkiye nefesini tuttu Genel Seçimi'nin sonuçlarını bekliyor. Bu seçim de 7 Haziran genel seçimleri gibi bir sonuç mu çıkacak, hangi parti hangi ilde birinci oldu, ilinizde ilçenizde nasıl gidiyor, en hızlı ve en doğru biçimde Takvim.com.tr'nin seçim sayfasından takip edebilirsiniz.


SEÇİM SAYFASINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN!

Seçim sayfamızda sadece Meclis'teki, AK Parti CHP ve HDP'nin oy oranları yok, tüm partilerin aldıkları oyları ve oy oranlarına sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Yine anlık olarak hangi ilde, hangi parti seçim sonuçlarına göre kaç milletvekili kazanabiliyor seçim sonuç sayfamızdan takip edebileceksiniz.

Ayrıca seçim sonuç sayfamızdan 2015 7 Haziran Genel Seçimlerinin, 2011 Genel Seçimlerinin, 2007 Genel Seçimlerinin ve 2002 Genel Seçimlerinin sonuçlarını, hangi partinin hangi ilde kaç oy aldığını ve hangi partinin kaç milletvekili çıkardığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Seçim sayfamızdan yerel seçim sonuçlarını ve hangi partinin Türkiye, il, ve ilçe bazında kaç oy adlığını görebilirsiniz.

SEÇİM SONUÇLARININ SOSYAL MEDYADA DA ADRESİ TAKVİM.COM.TR

Seçim sonuçlarını sosyal medyadan da Takvim.com.tr'den en hızlı ve en doğru şekilde takip edebilirsiniz.
Takvim'in sosyal medya hesapları;
Twitter: https://twitter.com/takvim,
Facebook: www.facebook.com/takvim.com.tr .

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.