Bugünkü
Takvim

"Katil görmek istiyorsa aynaya baksın"

Trabzon'da Kardeşlik Mitingi'nde coşkulu kalabalığa hitap etti...

  • Seçim
  • 19.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2015 19:02
ABONE OL
Katil görmek istiyorsa aynaya baksın

Davutoğlu'nun konuşmasından öne çıkanlar şöyle;
Dağlıca'da şehit olan Trabzonlu Samet Çakır kardeşimiz için bir Fatiha okuyalım.
Bu ülke, Edirne'den Hakkari'ye kadar bir bütündür. Bu milletin, iradesinden istiklalinden ve istikbalinden vazgeçeceğini sanıyorlar. Kim bu kirli hesapları yapıyorsa, çok yakında hepsinin hesabını soracak, adalete teslim edeceğiz. Terör illetini bu topraklardan ne olursa olsun atacağız.

"O DAĞLARI TERÖRİSTLERDEN TEMİZLEYECEĞİZ"
Aziz Trabzonlular, terör örgütü hedeflerine ulaşmak için haince saldırıyor. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki, biz ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz.Kardeşliğimizi bu topraklarda hem hakim hem de kaim kılacağız. O dağları teröristlerden temizleyeceğiz. Ne özgürlükten vazgeçeceğiz, ne de güvenlikten taviz vereceğiz, ne de bu al bayrağı bir santim yere indireceğiz.

"TÜRKİYE YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR"
Bu ateş çemberinin kıyısında, her şeye rağmen istikrarını sürdüren Türkiye var. Hain odaklara rağmen, Türkiye yükselişini sürdürüyor. Bu ülkeye krize götürmek isteyen simsarlara seslenmek istiyorum. Siz vatandaşların hastanede rehin kaldığı bir Türkiye bıraktınız. Siz, sokak çetelerinin yönettiği bir Türkiye bıraktınız. Siz, anayasa kitapçılarının fırlatıldığı bir ülke bıraktınız, şimdi ise değil anayasa kitapçığı, uydu fırlatıyoruz uydu

BAHÇELİ SADECE BİZE DEĞİL MİLLETE HAYIR DEDİ
Bahçeli sadece bize değil, millete "hayır" dedi. Yiğitler Dağlıca'da terörle mücadele ederken, onlar hükümette yer almaktan korktular. Sayın Bahçeli'yi bir kez daha siyasi nezakete davet ediyorum.

KATİL GÖRMEK İSTİYORSA AYNAYA BAKSIN
Ankara'da saldırıda vatandaşlarımızın cenazeleri yerde yatarken bizler cansiper bir şekilde yaralılarımızı taşımak için ambulansları, 56 ambulansı seferber etmiş, hastaneleri tek tek kontrol ederken, bu da çıktı, 'katil devlet' diye meydanlarda bağırdı. Katil görmek istiyorsa aynaya baksın. Bu devlet kudretli ve şefkatli bir devlettir. Katil görmek istiyorsa Ceylanpınar'da uyurken şehit edilen iki aziz vatan evladını katledenlere baksın. Katil görmek istiyorsa Diyarbakır'da çorbacıda çay içerken şehit edilen Osman Bey'in, fakir çorbacı Şehmuz'un katillerine baksın. Katil görmek istiyorsa Kandil'e doğru dönüp oraya baksın.

MUHTARLARA ÇİFTE MÜJDE
Muhtarlarımıza çifte müjde vermek istiyorum. Buraya gelmeden önce 19 Ekim'in Muhtarlar Günü olmasını sağlayacak genelgeyi imzaladım, öyle geldim. Sayın Cumhurbaşkanımız muhtarlarla buluşmasında kendilerine bildirdi. Bundan sonra 19 Ekim Muhtarlar Günü olarak bütün Türkiye'de muhtarlarımıza adanacak. Ayrıca buna hayırlı olsun derken bir müjdeyi daha iletmek istiyorum; muhtarlarımızın 950 Türk Lirası olan maaşlarını asgari ücrete endeksleyerek 1300 liraya çıkarıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

kalan karakter 1000

MEHMET MEHMET

vatanını seven, HDP denen terörist destekcisi partiyi barajın altına indirir ve bu hainleri kandile kaçmadan godese gönderir devletim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.10.2015 20:10
emin emin

suruç ve ankaradaki ölümlerin tek sorumlusu selodur yasin börüyüde unutmadık unutmayacağız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:37
MURAT MURAT

terörist belli selahattin Demirtaş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:37
niyazi niyazi

sazcı selo murat karayılan ve diğer kandildeki köpeklere katil diyecek yüreğin varmı ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.