Bugünkü
Takvim

"Bu müsveddelerden millete hayır gelir mi?"

partisinin 1 Kasım seçimleri kapsamında mitinginde konuştu.

  • Seçim
  • 18.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2015 18:59
ABONE OL
Bu müsveddelerden millete hayır gelir mi?

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları:

Sizlerin gayretleriyle Türkiye'yi daha güçlü, daha zengin, daha mutlu bir ülke yapacağız. Hiç bir terör ve terörist faaliyet bizi milletimize hizmetten alıkoyamayacaktır. Bu terör odakları, bu milletin çocukları birbirine düşman olsun istiyor.Çünkü güçlü bir Türkiye işlerine gelmiyor.

Terörü seçtiler, kardeşi kardeşe kırdırmak için hareket ettiler. Askerlerimizi ve polislerimizi şehit ettiler, sivillerimizi küçücük yavrucuklarımızı öldürdüler.

"EŞKIYALARA ASLA GÖZ YUMMAYACAĞIZ"

Dağlarımızda silahlı teröristlerin gezmesine, şehirlerimizde eşkıyaların cirit atmasına asla göz yummayacağız. Milletimiz huzur ve emniyete kavuşuncaya kadar bu kirli odaklarla kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz. Teröre ve teröriste geçit vermeyeceğiz. Huzur ve demokrasi operasyonu insanlarımızın can güvenliği sağlanıncaya, şehirlerimiz huzura kavuşuncaya kadar sürecek.

"7 HAZİRAN'DA GERÇEK YÜZLERİ ORTAYA ÇIKTI"

7 Haziran'dan bu yana bunların gerçek yüzleri ortaya çıktı. Bunlar milletin verdiği görevden kaçtı. Biz orta yol bulalım dedik, Sayın Bahçeli 'hayır' dedi, başka bir şey demedi.

"KILIÇDAROĞLU'NUN BİR ESERİ YOK"
Kılıçdaroğlu'nun bir eseri yok. CHP Genel Başkanı olmak, parti içi iktidar olmak istemektir. 13 senedir doğru düzgün projelerle halkın önüne çıkamadılar. Bunlara rağmen görüştük.

"BAHÇELİ'Yİ BAŞBAKAN YAPMAYA KALKTILAR"
Sayın Bahçeli'yi Başbakan yapmaya kalktılar. Milletin vermediği Başbakanlık olur mu? MHP tabanı çok istekli olduğu halde Bahçeli sorumluluk almaya ısrarla hayır dedi. Bahçeli çıkmış çantayı gösteriyor. Peki, neden o çantadakileri bizimle paylaşmadın görüşmeye geldiğimizde her şeye hayır dedin. Şov malzemesi olarak değil.

"BU MÜSVEDDELERDEN MİLLETE HAYIR GELİR Mİ?"
Sırtını Kandil'e dayayan HDP'nin faydası olur mu? Daha vatandaşlarımızın kanları yerdeyken, devleti katil diye yaftalamaya kalkışan bu müsveddelerden millete hayır gelir mi?"

Bu yıl Şubat'ta öğretmenlerimize 10 bin atama gerçekleştireceğiz. Gelecek yıllarda da bu artacak. Bu başarılarımız sürecek."

ATAMA MÜJDESİ
Bu yıl Şubat'ta öğretmenlerimize 10 bin atama gerçekleştireceğiz. Gelecek yıllarda da bu artacak. Bu başarılarımız sürecek. Ekonomide çok iyi haberler almaya devam ediyoruz. Sanayi üretimi Ağustos'ta yüzde 7,2 oranında arttı.

YERLİ OTOMOBİL AÇIKLAMASI

İlk prototipleri ortaya çıkan yerli otomobilimiz inşallah 2020'den önce yollara da çıkacak. Bugün bakmayın yerli otomobil etrafında bir takım fırtınalar oluşturmaya çalışanlara, onlar her yeniliğe karşı çıktılar. Onlar karşı da çıksalar, bu ülke milli otomobili de milli tankı da, milli uçağı da, milli gemiyi de yaptı, yapacak inşallah.

kalan karakter 1000

MEHMET MEHMET

bu millet dininle imanınla uğraşmayan bu millete hizmet eden her lidere kucak açar ve lider yapar. EY TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI, TÜRK MİLLETİ BİRLİK OLALIM DİRLİK OLALIM. bizi parçalamak isteyenlerin oyuncağı olmayalım, küçük küçük çıkarcı partilerden ayrılalım tek yumruk olalım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.10.2015 09:44
Kezban Kezban

İşlerine gelmez bundan dolayı teknikte kalkınmışlıkta en ileri en gelişmiş ülke olmalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.10.2015 18:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.