Ajda Pekkan'ın ultra lüks villasına Mauro Icardi talip oldu

Ajda Pekkan’ın yıllardır satmaya çalıştığı Sarıyer’deki ultra lüks villasına Galatasaray’ın dünyaca ünlü yıldızıMauro Icardi talip oldu. İşte detaylar...

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 07 Kasım 2022 Güncelleme 07 Kasım 2022, 06:59
Ajda Pekkan’ın ultra lüks villasına Mauro Icardi talip oldu

İÇİNDEKİLER

Geçtığimiz gün evinde geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu kalça kemiğinde çatlak oluşan Ajda Pekkan, acil ameliyata alınmıştı.Kasım ayındaki tüm konserleri iptal edilen Pekkan, geçirdiği operasyon sonrası evinde istirahat etmeye başlamıştı. Çok geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim Ajda Pekkan'ın iki senedir satmaya Zekeriyaköy'deki evine talip çıkmış.Özel olarak dekore edilmiş olan 6 oda ve 2 salon villanın içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor.GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Büyük bir havuza sahip olan ve 24 saat özel güvenlikler tarafından korunan evin son fiyatı ise 75 milyon liraydı. Duyduğuma göre eve Galatasaray'da top oynayan Arjantinli dünyaca ünlü yıldız Mauro Icardi talip olmuş. Evin satışıyla ilgili görüşmeler devam ediyormuş.BALTAYLA Tİ'YE ALDI!
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un geçtiğimiz günlerde kavga ettikleri iddiaları basına yansımıştı. Ebru Şallı ısrarla bu iddiaları yalanlamış ancak görgü tanıkları olayı doğrulamıştı. İkili geçtiğimiz hafta sonu arkadaşları ile Göcek'teki Hallowen partisine katıldılar. Uğur Akkuş, hakkında çıkan haberleri ti'ye alarak eşine baltayla vuruyormuş gibi poz verdi.

ÜNLÜ İŞ İNSANI ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Sosyetenin önde gelen isimleri, geçtiğimiz gün bir ev partisine katılmış. Yeniköy'de çok ünlü sosyetik bir ismin evinde gerçekleşen partide büyük bir olayın eşiğinden dönülmüş. Burada alkolün tozunu fazlaca kaçıran sosyetik bir iş insanı, eğlendiği yerde yeri yığılmış. Sosyetik arkadaşları ünlü iş insanını hastaneye götürmek yerine parti yaptıkların evin üst katında bir odaya yatırarak eğlenmeye devam etmişler. HEPSİNİ SİLDİ!
Ertesi günü arkadaşlarının uyanmadığını gören bu sosyetik isimler, hemen ambulans çağırıp hastaneye kaldırmışlar arkadaşlarını. Hemen midesi yıkanan sosyetik iş adamı, yoğun bakıma alınmış. Şimdilerde evinde istirahat eden sosyetik isim, tüm arkadaşlarını sosyal medya da takip etmekten çıkarmış.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN