Besim Çırak ile görüntülenen Melisa Döngel'den ters köşe! Berk Atan ile samimiyeti ilerletti

Geçtiğimiz günlerde Besim Çırak ile görüntülenen Melisa Döngel, aşkta gaza bastı. Sarışın güzel, geçtiğimiz akşam oyuncu Berk Atan ile bir davette samimiyeti ilerletti.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 17 Ekim 2022 Güncelleme 17 Ekim 2022, 06:59
Besim Çırak ile görüntülenen Melisa Döngel’den ters köşe! Berk Atan ile samimiyeti ilerletti

İÇİNDEKİLER

Son dönemin en popüler isimlerinin başında kuşkusuz Melisa Döngel geliyor.Yakın zamanda bir arkadaşı ile saç saça baş başa kavga ettiği görüntüleri ortaya çıkan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde de Amerikalı iş insanı Besim Çırak ile görüntülenmişti.Melisa Döngel, Bebek'te Çırak ile objektiflere takılırken gazetecilerin aşkla ilgili sorularını yanıtsız bırakmıştı.SELİN'İ ÇABUK UNUTTU
Geçtiğimiz akşam bir davete katılan Melisa Döngel, burada sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu'ndan yeni ayrılan oyuncu Berk Atan ile yakınlaşmış.İkili, tüm gece boyunca samimi şekilde eğlenmiş.Tabii her iki taraf da "Sevgili değil arkadaşız" diyebilir. Malum zaten son dönemde kim kiminle görüşse "Sadece arkadaşız" demeye başladı...ZEKERİYAKÖY'DEN EV ARIYORLAR
Geçtiğimiz gün nişanlanan Mert Öcal ile Sude Burcu, düğün için gün saymaya başlamış. Yaz düğünü yapmak isteyen ünlü çiftten Burcu, Zekeriyaköy'de oturmak istiyormuş. Bu bölgede istedikleri gibi ev bulmaya çalışan Mert Öcal ile Sude Burcu, evi bulurlarsa taşınıp evlerini kurmaya başlayacakmış. Bu arada düğün planları da yapan Mert Öcal ile Sude Burcu, Eylül ayında Çeşme'de bir beach düğünü istiyorlarmış.

SKANDALLAR ZİNCİRİ
Çok ünlü bir oyuncu, popüler fenomenlerden biriyle yasak aşk yaşamaya başlamış. Yasak dememin sebebi ise bu yakışıklı jönümüzün evli olması. Fakat işin daha skandal yanı fenomen kızımızın bu yakışıklı jönümüzden hamile kalması olmuş. Evli jönümüz, fenomen kızımızı yurt dışında çocuğu aldırmaya ikna etmiş. Şimdilik isimleri vermeden yazdım ama ne de olsa "gerçekler bir gün açığa çıkar".

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN