ATV ekranlarında yayınlanacak “Bir Küçük Gün Işığı”nın tanıtımı sosyal medyayı salladı

Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak “Bir Küçük Gün Işığı”nın ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam yayınlandı. Tanıtım, sosyal medyada büyük ses getirirken dizi şimdiden büyük merak konusu oldu.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 15 Ağustos 2022 Güncelleme 15 Ağustos 2022, 06:58
ATV ekranlarında yayınlanacak “Bir Küçük Gün Işığı”nın tanıtımı sosyal medyayı salladı

İÇİNDEKİLER

Yeni sezonda atv ekranlarında yayınlanacak, yapımını NGM'nin, yapımcılığını ise Nazlı Heptürk'ün üstlendiği Bir Küçük Gün Işığı'nın ilk tanıtımı geçtiğimiz akşam yayınlandı. Başrollerini Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz Mete, Azra Aksu, Güneş Hayat, Yılmaz Bayraktar, Beren Kotan, Gizem Ünsal ve Yiğit Yapıcı'nın paylaştığı dizi ilk tanıtımı ile sosyal medyada çok konuşuldu.EZBERLER BOZULUYOR
Senaryosunu Özgür Evren Heptürk'ün kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak'ın oturduğu dizi, tüm ezberleri bozarak her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Elif'in karanlıktan gün ışığına çıkma hikayesini konu alıyor. 10 yıldır bir yalanın içinde yaşayan Elif'in hayatı bir haberle alt üst olur. Çaresiz genç kadının yolu zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN