Elon Musk Bitcoin'e savaş açtı Demet Özdemir 150 bin TL zarar etti

Dünyayı etkisi altına alan dijital yatırım yöntemi olan kripto paralar, ekonomi dünyası kadar şu sıralar magazin dünyasının da en popüler konularından. Albümlerini Bitcoin üzerinden satışa çıkartan Snoop Dogg'dan Kanye West'e kadar birçok şarkıcı ile Paris Hilton'dan Elon Musk'a kadar dünyaca ünlü birçok isim, yatırımlarını kripto paraya çevirdiler. Türkiye'den de Demet Özdemir kripto para yatırımı yaptı ve 150 bin TL zarar etti.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 14 Haziran 2021 Güncelleme 14 Haziran 2021, 07:00
Elon Musk Bitcoin’e savaş açtı Demet Özdemir 150 bin TL zarar etti

İÇİNDEKİLER

Dünyayı etkisi altına alan dijital yatırım yöntemi olan kripto paralar, ekonomi dünyası kadar şu sıralar magazin dünyasının da en popüler konularından.

Albümlerini Bitcoin üzerinden satışa çıkartan Snoop Dogg'dan Kanye West'e kadar birçok şarkıcı ile Paris Hilton'dan Elon Musk'a kadar dünyaca ünlü birçok isim, yatırımlarını kripto paraya çevirdiler.

Bu durum 'kripto paranın' gün geçtikçe değerlenmesini sağlıyor.

Dünyaca ünlü yıldızlar açık açık yatırımlarını bu platforma yaptıklarını söyleseler de Türkiye'de bu durum tam tersi…

Türkiye'de 'kripto paraya' yatırım yaptığını saklamaya çalışan ünlü isimler olsa da Demet Özdemir bu durumu gizlemiyormuş.

Şu sıralar sevgilisi Oğuzhan Koç ile Çeşme'de tatil yapan güzel oyuncu da yatırımlarını dijital para ile değerlendiriyormuş. Bitcoin'e yatırım yapan güzel oyuncu, son dönemde bu paranın düşmesi ile birlikte oldukça yüksek zarar etmiş.

150 bin TL'ye yakın para kaybettiği konuşulan ve şimdilerde zararını karşılamak için elinden geleni yapan Demet Özdemir'in diğer kripto paralarda da yatırımları bulunuyormuş...

O DA BİTCOİN MAĞDURU OLDU
Gülben Ergen, Bensu Soral Baş, Saba Tümer ve Ebru Şallı gibi birçok ünlü isim Bitcoin'e yatırdıkları paraların bir kısmını ani düşüşler nedeniyle kaybetti…

YATIRIM UZMANI KENAN
Yatırımlarını
gayrimenkul ile değerlendiren Kenan İmirzalıoğlu, yıllarca oturduğu semt olan Cihangir'de onlarca ev almıştı. Daha sonra Selimiye ve Cunda Adası'nda yatırımlar yapan başarılı sanatçı, buralardaki yatırımlarından kar elde ederek satmıştı.

Duyduğuma göre yakışıklı oyuncu, şimdi de Datça'dan arazi almış.

Burada bulunan Mesudiye Köyü'nden 3 dönüm arazi alan Kenan İmirzalıoğlu, karşılığında 1 milyon 400 bin lira gibi bir rakam ödemiş. Daha önce 1 milyon liraya Selimiye'de arsa ve taş ev alan İmirzalıoğlu, 2017'de taş evi ve araziyi 5 milyon liraya satarak büyük kar elde etmişti...

ÇEŞME'DEN KAZIK AKIYOR!
Bodrum'da
her sene olduğu gibi bu sezon da ünlü isimler pahalılıktan şikayet eder oldu. Dünyanın da gözdesi olan tatil beldesinde lahmacun ve ayran fiyatı 102 liraya dayanmış durumda.

Takvim'in manşetten duyurduğu Sinan Akçil ile Burcu Kıratlı'nın geceliği 500 Euro'ya kaldıkları otelde iki köpeklerine gecelik 80 Euro ödemesi, Bodrum'daki pahalılık haberlerinde tarihe geçti. Fakat Çeşme'nin de pahalılıkta Bodrum'dan geri kalır yanı yok.

Normal bir beach'e giriş; kişi başı 180 TL'den başlıyor ve mekanına göre 3 bin TL'ye kadar çıkıyor. Tabii bu sadece giriş parası. Beach'e ayak bastığınızdan itibaren küçük su 25 TL, kutu meyve suyu ise 110 TL'ye satılıyor. Bir pizzanın fiyatı ise beachler'de 90 TL'den başlıyor ve 600 TL'ye kadar çıkıyor. Bu yüzden sizlere bir önerim var. Bir şemsiye, bir havlu, bir de yiyeceklerinizi alıp Kleopatra Koyu'na gidin. Bedavaya müthiş bir denize girmiş olursunuz.