Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Bu ne saygısızlık! ile 'ni ziyaret etti

ile , geçtiğimiz günlerde ’ni ziyaret etti. Kayı, nişanlısıyla 32 diş gülerek verdikleri pozu Instagram’da paylaşınca ‘Bu ne saygısızlık?’ tepkileri aldı. lı genç kadın ile Sabancı, eleştirilen kareleri sosyal medyadan sildi.

Saygısız!

Nazlı Kayı, kaş yapayım derken göz çıkardı! Bursalı genç kadın, geçtiğimiz günlerde nişanlısı Hacı Sabancı ile Çanakkale Şehitliği'ni ziyaret etti.

Her gidenin duygu dolu anlar yaşadığı bölgede hatıra pozları veren ikili, nerede olduklarının farkında olmadan 32 diş gülerek pozlar verdi.

Bununla da yetinmeyen Nazlı Kayı, bu fotoğrafları da "Ne çok duyguyu bir arada barındırır... Çanakkale" Instagram'da paylaştı.

   Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı'nın takipçileri de ikiliye, "Sizin duygu anlayışınız bu mu?", "Saygısızca güldüğünüz yetmiyormuş gibi bir de bunu paylaşıyorsunuz" yorumları yağdırdı.

   Bunun üzerine Kayı, olay yaratan kareleri Instagram'dan sildi.

   İŞİNE GELMEDİ TIP OYNADI!


     Her konuda yorum yapma hakkını kendinde gören Hacı Sabancı, dün Bebek'teydi. Tepkiler üzerine nişanlısının Çanakkale pozunu silmesiyle ilgili sorular soran Sabancı, tek kelime edemeden hızla teknesinden inip gazetecilerin yanından kaçtı.