Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

Özilhan eşi 'la kamp yaptı: Yasağa rağmen nasıl dışarı çıktılar?

Özilhan, Cumartesi günü eşi 'la yakınlarında kamp yaptı. Sosyetik çiftin sokağa çıkma yasağına rağmen nasıl dışarıya çıktığı tartışma yarattı. İkili, 'da romantik anlar yaşadı. Özilhan, kamp ateşi başında böyle poz verdi. Sosyetik güzel, bir ara eline tüfeği alıp hedefi vurmaya çalıştı.

Garipçe bir kamp

Yasemin Özilhan, Cumartesi günü eşi İzzet Özilhan'la Garipçe Köyü yakınlarında kamp yaptı.

Sosyetik çiftin sokağa çıkma yasağına rağmen nasıl dışarıya çıktığı tartışma yarattı.

İkili, Boğaz'da romantik anlar yaşadı. Özilhan, kamp ateşi başında böyle poz verdi.

   Sosyetik güzel, bir ara eline tüfeği alıp hedefi vurmaya çalıştı.

   Son yıllarda cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimlerinin adresi Garipçe Köyü ve etrafı oldu.

   Sarıyer'den Garipçe'ye doğru giden yoldaki tepelik alanda kamp ateşi yakan ünlü isimlere son olarak Yasemin ile İzzet Özilhan da eklendi.

     Cumartesi günü arkadaşlarıyla Boğaz manzaralı alana gidip doğanın keyfini süren sosyetik güzel, buradaki anlarını da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

     Ancak Yasemin Özilhan'ın bu paylaşımı yaptığı gün ve saatlerde sokağa çıkma yasağının olması, tartışma yarattı.

     Milyonlarca vatandaş evlerindeyken Özilhan çiftinin nasıl bir izinle dışarıya çıkıp kamp yaptıkları ya da izinlerinin olup olmadığı merak konusu oldu.

       Sosyetik güzelin paylaştığı fotoğraflara da takipçilerinden "Bir tek bize yasak var sanırım", "Bu fotoğrafları paylaştığına göre dışarıya çıkma izni var da o izin gezmek için de kullanılabiliyor mu?", "Cezası neyse veririz diyerek dışarı çıkmışlardır" gibi yorumlar yağdı.

       Yasemin Özilhan ise takipçilerinin yasağı nasıl deldiğiyle ilgili ısrarlı soruları karşısında sessiz kalmayı tercih etti.