Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.11.2019

Dünyaca ünlü yıldızların akıl hocası Dr. 'ye geliyor! Vereceği seminerin ücreti 'yok artık' dedirtti...

Dünyaca ünlü yıldızların akıl hocası Dr. 'ta ilk kez 'ye gelecek. , Robert De Niro, ve gibi birçok isme rehberlik eden Demartini, iki seminer verecek.

Semiyer!

Dünyaca ünlü yıldızların akıl hocası Dr. 'ta ilk kez 'ye gelecek. Orlando Bloom, Robert De Niro, Paris Hilton ve Donald Trump gibi birçok isme rehberlik eden Demartini, iki seminer verecek. Dünyaca ünlü yazarı dinlemek isteyenler ise 12 bin 800 lira ödeyecek. İddialara göre başarılı işadamı İzzet Özilhan da seminere katılacak...İzzet Özilhan, oyuncu eşi Yasemin Hanım'la mutlu bir evlilik yaşıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.