Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.10.2019

’den babası ’ye şok suçlama! "Hastalığımı kullanarak sevenlerimi dolandırdı"

olan ’den babası ’ye şok suçlama! Genç müzisyen, hastalığını kullanarak babasının herkesi dolandırdığını iddia etti.

Baba suçlama
Gırtlak i nedeniyle sesini kaybeden Aşık Ali Nurşani, aynı rahatsızlığı bulunan oğlu Engin Nurşani için geçtiğimiz aylarda sosyal medyadan yardım çağrısı yaptı. Oğul Nurşani ise bazı kişilerin adını kullanarak para topladığını; ancak bu paranın kendisine ulaşmadığını açıkladı. , önceki gün 'da yaptığı paylaşımda ise babasını topa tuttu.Genç müzisyen, şöyle dedi: "Babam, sevenlerimi sahte timsah gözyaşlarıyla kandırmıştır. 3 aydır süren tedavim boyunca bir kere bile beni ziyarete gelmemiştir. Hastalığımı kullanarak sevenlerimi dolandırdı."Ali Nurşani, oğlunun suçlaması karşısında şimdilik sessiz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.