Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.09.2019

Ünlü şarkıcı dünyanın en minik futbolcusu ’ye yardım eli uzattı

Ünlü şarkıcı , örnek bir davranışa imza attı. Dünyanın en minik futbolcusu ’ye yardım eli uzattı: Kariyeri boyunca takipte olacağım. Yolun açık olsun Arat!

Minnak yetenek!

İranlı Arat Hosseini, 10 Ekim 2013'de dünyaya geldi. Baba Hosseini, henüz 7 aylıkken Arat'ın spora yeteneği olduğunu keşfetti. Çocuğuna jimnastik ve akrobasi dersleri verdi. Sonra da Arat'ın görüntülerini internete yükledi. Küçük yeteneğin takipçi sayısı henüz 3 yaşındayken 1 milyona yükseldi.

daha sonra futbola ve vücut geliştirmeye yöneldi. Sosyal medyada baklavalarını sergiledi. Takipçi sayısı şimdilerde 2.3 milyona kadar yükseldi. Arat'ın yeteneklerine hayran kalan Rafet El Roman ise küçük çocuğu evinde misafir etti. Arat'a bir ömür destek olacağını ifade eden şarkıcı, "Henüz 5 yaşında ama yeteneği ile dünyaya meydan okuyor. Hem sanatçı, hem de Avrupa Türk Futbol Federasyon Başkan Yardımcısı olarak, Arat'ı kariyeri boyunca takipte olacağım" diye konuştu.


Küçük Arat, her gün düzenli olarak spor yapıyor. 5 yaşında çıkardığı baklavalarıyla herkesi şaşırtıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.