Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.09.2019

, 'nin fertlerini solladı! Çantalarının değeri dudak uçuklattı...

, 'ne rakip oldu. 1 Eylül’den beri Hermes koleksiyonundaki dört çantayla görüntülendi. Çantaların toplam fiyatı, ’da lüks bir daire parasıydı.

Çantada servet!

Türkiye'nin en geniş Hermes çanta koleksiyonuna sahip isim olan Bahar Şer, Kardashian Ailesi'nin fertlerini solladı! Hermes tutkusuyla bilinen Kim Kardashian ve Kylie Jenner gibi her davette farklı çantalarını takarak havasını atan sosyetik iş kadını, geleneğini bozmadı. , Eylül başından beri dört farklı Hermes çantayla görüntülendi.

4 ÇANTASI 1 MİLYON 625 BİN TL!
Bunların en pahalısı ise dünyada sınırlı sayıda kişide olan 200 bin dolarlık Hermes Himalayan... Diğer 3 çantasının da toplam fiyatı 85 bin doları bulan Bahar Şer, böylece 1 Eylül'den beri tam 285 bin dolar yani 1 milyon 625 bin TL'lik çantalarıyla şovunu yaptı.


HERMES HİMALAYAN 200 BİN DOLAR
Krokodil derisi olan bu dan, 'de bir de 'de var.


PEMBE HERMES 35 BİN DOLARSARI HERMES 25 BİN DOLAR

KAHVERENGİ HERMES 25 BİN DOLAR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.