Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.08.2019

24 bavulla 'ye geldi

, erkek kardeşinin düğünü için soluğu ailesiyle 'de aldı. Kısa süreli seyahati için de tam 24 bavulla ülkemize gelen Aydın, önceki gün de çocuklarıyla 'da gezintiye çıktı.

Jennifer’ın bavulları

ABD'de yaşayan Türk asıllı , estetik cerrahı Bill Aydın ile evlendi. Bu birliktelikten beş çocuğu dünyaya geldi. İkili, 'de popüler ve örnek bir çift haline geldi. Aydın, lüks yaşamıyla "The Real Housewives of " adlı programa konuk oldu.

Aydın, erkek kardeşinin düğünü için soluğu ailesiyle 'de aldı. Kısa süreli seyahati için de tam 24 bavulla ülkemize gelen Aydın, önceki gün de çocuklarıyla 'da gezintiye çıktı. Ailesiyle Sultanahmet, ve Yerebatan Sarnıcı'nı gezen Aydın, "Olağanüstü" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.