Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.08.2019

Harbiye Korsanı:

’da rüzgarı esti... Türk sanat müziğinden aryalara kadar harika bir repertuvar seslendiren başarılı sanatçı, dakikalarca ayakta alkışlandı...

Harbiye Korsanı

ATA Demirer, " Gazinosu" isimli gösterisinde sahne teknesi ile çıktı! Günler önce biletleri tükenen gösterisine, kendisine "sürekli denizdesin" denmesine kendi üslubuyla yanıt verdi!


Johnny Deep

Filmlerinde çalıştığı sanat, kostüm ve makyaj ekibinin sahnesine uygun olarak hazırlanan teknesi ve buna uygun görüntüsüyle seyirciyi selamlayan Ata Demirer, halini "hayaller gerçekler " diyerek tanımladı.


Tarık Mengüç

Kış sezonunda da kapalı gişe sergilediği gösterisinde hem seyirciyi kahkahaya boğan hikayelerini anlattı hem de Türk sanat müziğinden türkülere, hatta aryalara uzanan zengin bir repertuar da seslendirdi. Demirer'e yine sahnede Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra eşlik etti.


Korsan kıyafetiyle seyircileri güldüren Demirer, güzel sesi ile 2 saatlik bir müzik ziyafeti sundu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.