Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 15.08.2019

ile evlilik kararı aldı

ile evlilik kararı aldı. İkinci kez evet diyen ikoncan mutluluğunu ‘Sev-yaşa-inan’ sözleriyle paylaştı.

İvana'nın ikinci baharı

ÜNLÜ modacı İvana Sert, bu yılın başında ünlü motosiklet tasarımcısı Tarhan Telli'ye gönlünü kaptırdı... Kısa sürede birbirlerine ısınan ikili, doludizgin bir aşka yelken açtı. Öyle ki işi gereği Dubai'de yaşayan Telli, Sert için sürekli 'ye gelmeye başladı. Hatta uzun süredir de Türkiye'den dışarıya adım atmadı. Yaz sezonunu Bozcaada'da açan mutlu çift, rotayı 'a kırdı. Burada lüks bir otelde kalan ikiliden Tarhan Bey, önceki gün aşkına evlilik teklifi yaptı. Teklifi kabul eden ve mutluluktan havalara uçan ise paylaştığı bir karenin altına "Sev-yaşa-inan" notunu yazdı.

, Hollywood starlarının da tercih ettiği TT Custom Chopper motosiklet markasının yaratıcısı ve sahibi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.