Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.08.2019

iskele

’daki lüks bir siteden 3 buçuk milyon dolara ev alan İlhan-Pınar Sabancı çifti, önceki gün dostlarını evlerinin iskelesinde ağırladı...

VIP iskele
Cemiyet hayatının ünlü çifti İlhan Sabancı ile eşi Pınar Hanım, Bodrum Hebil Koyu'nda satın aldıkları lüks evlerinde önceki gün dostlarını ağırladı. Ünlü çift, lüks site içerisindeki 3 buçuk milyon dolarlık evlerinin iskelesinde dostlarıyla denize girdi.

Sabancı çiftinin davetinde işadamı İzzet Özilhan ve eşi Yasemin Özilhan'ın da gibi pek çok isim vardı. Sitenin iskelesinin sosyetiklerle dolması ise "VIP iskele" yorumu yaptırdı.Bir ara aşka gelen , eşini böyle öpücüklere boğdu.

DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.