Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.06.2019

eşi ’e boşanma davası açtı! Feyza Deniz boşanma iddialarını yalanladı...

, 15 ay önce evlendiği oğlunun annesi ’e boşanma davası açtı. Feyza Hanım ise ayrılık iddiasını jet hızıyla yalanladı. Deniz’in açtığı ‘çekişmeli boşanma’ davasının belgesi ortaya çıkınca ise herkesin aklı iyice karıştı!..

Bir garip boşanma
Aylardır boşanacakları konuşulan Özcan Deniz ile Feyza Deniz'in iddiaya göre evliliklerinde sona gelindi. "2. Sayfa programı", Mart 2018'de nikah masasına oturan ve bu evlilikten Kuzey adında bir oğulları olan ünlü çiftin boşanmak için mahkemeye başvurduğunu öne sürdü.
, gündem yaratan bu iddiadan hemen sonra de eşiyle fotoğrafını paylaşıp altına düştüğü şu notla boşanmayı yalanladı:
"Hayat arkadaşım, aşık olduğum adam! Sen, benim ve oğlumuzun başına gelen en güzel şeysin. Yerim hep başının üzeri oldu. Ne şanslıyım ki aşkı seninle deneyimledim. İyi ki bizimsin…"

ÖZCAN TIP OYNADI!
Ancak daha sonra 'in eşine açtığı boşanma davasının evrakları ortaya çıktı.
Kendisinden 21 yaş küçük Feyza Deniz'le çekişmeli bir şekilde boşanacağı ve boşanma davası için yayın yasağı aldırdığı öğrenilen 47 yaşındaki sanatçı ile menajeri ise iddialar karşısında tıp oynadı.
Ünlü sanatçı, oğlunun annesine boşanma davası açtı. Feyza Deniz ise ayrılık iddiasını yalanlayıp kafa karıştırdı. Feyza Deniz'in evliliğin ilk gününden beri eşinin annesi 'le yıldızının barışmadığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.