Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.05.2019

'da rüzgarı! Reyting rekorları kırdı

Milyonların kanalı atv’den dünyaya açılan dizisi ’da reyting rekorları kırdı. Bir İspanyol kanalı ise ’ün En , ’in ise En seçildiğini açıkladı...ATV
ekranlarında 2014 ve 2015 yılları arasında izleyiciyle buluşan Kara Para Aşk adlı dizi, o dönemlerde Türkiye'yi ekrana kilitledi. Reyting rekorları kıran fenomen dizi, yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da çok sevildi. Bugüne kadar dünyanın birçok noktasında yayına girdi. O ülkelerden birisi de İspanya'ydı. Efsane dizi burada yaşayan halkı da ekrana bağlayıp, reyting rekorları kırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.