Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.05.2019

'in iddialarına 'ın isyanı sürüyor!

’in ‘Nafakamı ödemiyor’ diye suçladığı , dün belgelerle konuştu. İbo, ‘Boşanırken 3 milyon TL tazminat belirlendi ama ben ona 5 milyon TL verdim’ dedi.Evliliklerini
üç yıllık çekişmeli boşanma davasının ardından 25 Mart'ta sonlandıran Demet Şener ile İbrahim Kutluay arasındaki 'nafaka krizi' başka bir boyuta taşındı. Şener'in 11 yıllık eski eşine "Çocuklarımız için belirlenen aylık 32 bin 500 liralık nafakayı ödemiyor" gerekçesiyle başlattığı icra takibinin ardından Kutluay, sert açıklamalar yapmıştı. Çocuklarının nafakasını ödemediğini ve sağlık sigortalarını iptal ettirdiğini yalanlayan İbo, dün de bunlara ait dekontları basına yolladı.

kalan karakter 1000

FERİT FERİT

KADIN MİLLETİNİN GÖZÜ ASLA DOYMAZ ,NE VERSEN ONA AZ GELİR ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.05.2019 14:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.