Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.04.2019

’le evliliğini bitiren , sevgilisi ’yla Bebek'te rahat tavırlar sergiledi

Uğruna ’le 11 yıllık evliliğini bitirdiği ’yla aşkını yıllardır gizli yaşayan , boşanmanın resmileşmesiyle rahat nefes aldı. Sosyetik aşkıyla önceki gün Bebek’te buluşan İbo, bu kez rahat tavırlar sergiledi.

Resmen aşık!

Yıllarca süren boşanma davaları Mart başında resmen sonuçlanan Demet Şener ile İbrahim Kutluay, adeta ikinci baharlarını yaşıyor. İki çocuk annesi 42 yaşındaki Şener, boşandıktan kısa süre sonra işadamı Cenk Küpeli ile ilişkisini ilan etmişti. , aşkını doludizgin yaşarken İbo'dan da bekarlık hamlesi geldi.KAÇIŞA SON VERDİLER
45 yaşındaki eski basketbolcu, boşandıktan sonra ilk iş olarak uğruna evliliğini bitirdiği konuşulan Edwina Sponza'yla Instagram'da takipleşmeye başladı. Yıllardır devam ettiği konuşulan aşklarını hep gözlerden uzak yaşayan ve buluşmak için hep yurt dışını tercih eden sosyetik güzel ile İbo, önceki gün ise aşklarını resmen ilan etti.​KEYİFLERİ YERİNDE
Edwina Sponza'nın da butiğinin olduğu Bebek'teki bir pasajda buluşan ikili, baş başa kahve içti. Bebek Pasajı'ndan yine beraber ve son derece rahat bir şekilde çıkan Sponza ile , birlikte ilk net fotoğraflarını da vermiş oldu.

Sosyetik güzel ile İbo'nun rahat ve keyifli halleri ise "Demet Şener'le boşanmanın resmileşmesiyle artık İbo ile Sponza aşkı da resmiyete döküldü" dedirtti.

Her ikisi de 45 yaşında olan Sponza ile İbo, birlikte ikinci baharlarını yaşıyor.

DEMET BAŞLATTI
Şener, İbo'dan boşandıktan kısa bir süre önce Cenk Küpeli ile aşkını ilan etti. Eski manken, her fırsatta da mutluluğunu dile getiriyor.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.