Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.04.2019

ile yakalanan , kendisini savunmak için 'a iftira attı! Elisabeth Mas ise Tuba Ünsal'ın bu oyununu bozdu

, ’yla yaşadığı yasak aşkı savunmak için ‘Onun eşinin de sevgilisi var’ çıkışı yapmıştı. İşadamının eşi ve kızının annesi ise ‘Özel hayatımla ilgili bilgisi olmadan konuşamaz’ diyerek Ünsal’ın kendisine çirkin bir iftira attığını ima etti! Oyuncuya tepki yağdı...

Geçtiğimiz akşam resmi olarak halen evli olan sevgilisi Caner Karaloğlu ile yakalanan Tuba Ünsal, kendisini savunmak için hemcinsine iftira attı! 37 yaşında olan ve başından üç evlilik geçen Ünsal, "Caner'in karısının da sevgilisi var" diyerek yasak aşkıyla ilgili yapılan eleştirilerin önünü kesmeyi amaçladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.