Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 11.04.2019 Gazete
ABONE OL

’nın aşk yaşadığı isimlerin altın oranları hesaplandı! Ilıcalı'nın eski eşi ; , ve ’i geride bıraktı

Televizyoncu ’nın aşk yaşadığı isimlerin altın oranları hesaplandı. Ilıcalı’nın Zeynep Hanım, 8.55’lik oranla , ve ’i geride bıraktı...

Mükemmel güzelliğin gizli formülü olduğu düşünülen 'altın oran', geçtiğimiz ay cebe girmişti. Bu uygulamaya önce ünlü Türk kadınların sonra da erkeklerin fotoğrafları yüklendi.

Kadınlarda Beren Saat, Fahriye Evcen ve Burcu Esmersoy, erkeklerde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Barış Arduç-Kerem Bursin ve Burak Özçivit ilk üçteydi.

Altın oran uygulamasına şimdi de ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın aşk yaşadığı isimlerin fotoğrafları yüklendi. Ilıcalı'nın aşk sıralamasıyla, altın oran sıralaması birbiriyle çelişti. Buna göre Acun Ilıcalı'nın ilişki yaşadığı kadınlar, mükemmel yüz ölçülerine göre şöyle listelendi:

ŞEYMA, 1 PUANLA İKİNCİ
İlk sırada Acun Ilıcalı'nın ikinci eşi Zeynep Yılmaz vardı. Şıklığından ödün vermeyen 43 yaşındaki iki çocuk annesinin altın oranı 8.55 çıktı. İkili 13 yıl evli kalmıştı.

Listenin ikinci sırasında ise Acun Ilıcalı'nın üçüncü ve son eşi Şeyma Subaşı vardı. Yüzüne estetik yaptırdığı söylenen Subaşı'nın altın oranı 8.44 çıktı.

28 yaşındaki bir çocuk annesi, Ilıcalı ile bir yıl evli kalmıştı. Acun Ilıcalı'nın 1988 yılında evlendiği ilk eşi Banu Başbuğ ise 7.99'luk altın oranla üçünçü sırada yer aldı. Ilıcalı ile Başbuğ beş yıl evli kalmıştı. Son olarak ise adı Acun Ilıcalı ile aşk dedikodularına karışan Itır Esen,

7.61'lik altın oranla dördüncü sırada yer aldı...
Çocukları için arkadaş kalan Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz, sık sık