Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.03.2019

Oyuncu ’nın partisine ünlüler akın etti

Oyuncu ’nın önceki akşamki partisine ünlüler akın etti. Güzel oyuncular ve , gecede sahne alıp kulakların pasını sildi.

Ezgi konseri!

Sempatik oyuncu Ezgi Mola, önceki gün erken doğum günü kutlaması yaptı. Yarın 36 yaşına girecek olan oyuncunun işletmeci aşkı Mustafa Aksakallı, Arnavutköy Rise n' Fall adlı mekanda parti verdi. Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel ve Enis Arıkan gibi ünlülerin akın ettiği gece, adeta konser tadında geçti.Yakın zamanda oyunculuk kimliğine şarkıcılığı da ekleyen Korel, partide sahneye çıktı. Korel, şarkılarıyla herkesi mest etti. Mola'nın 'Alice Müzikali'ndeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya da 'İsyan' şarkısını söyleyip büyük alkış aldı.
Aksakallı'nın aşkı Mola için verdiği partide Korel, şarkılarıyla herkesi coşturdu.
Sesinin güzelliğiyle bilinen Sarıkaya, 'İsyan' şarkısıyla herkesi mest etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.