Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.09.2018

Sınır ötesi operasyon

, yıllara meydan okumak için ’deki bir kliniğe gitti. 72 yaşındaki sanatçı, müdavimi olduğu klinikte cildine ‘gençlik aşısı’ yaptırarak hücrelerini yeniletecek. Pekkan’ın 1 haftalık güzellik kampının bedeli ise 550 bin lira!

Sınır ötesi operasyon
Kendinden 22 yaş küçük sevgilisi Bülent Çavuşoğlu sayesinde ikinci baharını yaşayan Ajda Pekkan, şu sıralar güzelliğinin üstüne daha çok düşüyor. Ünlü sanatçı, 15 Eylül'deki İstanbul konseri öncesinde gençleşip yenilenmek için soluğu İsviçre'deki sağlık ve detoks merkezi Lemana'da aldı. Montrö şehrindeki 65 yıllık merkezde sıkı bir kampa giren 72 yaşındaki Süperstar, cildine uygulanacak vitamin iğneleriyle hücrelerini yeniletecek.

YILDIZLARIN DA ADRESI...
Üç günlük hücre yenileme programının 11 bin dolara (yaklaşık 70 bin lira) mal olduğu klinikte bir hafta geçirecek olan 'ın cebinden bunun için 85 bin dolar (547 bin lira) çıkacak. Pekkan'ın müdavimi olduğu klinikte Rihanna, Jennifer Lopez, popun kraliçesi Madonna ve 2011'de ölen efsane oyuncu Elizabeth Taylor da kampa girerek güzelliklerine güzellik katmıştı. Pekkan'ın sınır ötesindeki güzellik operasyonundan sonraki görüntüsü de şimdiden merak konusu oldu.Alp Dağları'nın eteğindeki klinik gibi ünlü isimlerle dolup taşıyor.​MEGASTAR DA ONA UYDU

, geçtiğimiz yıl 'deki merkezde kampa giren Ajda Pekkan'ın gençleşen görüntüsünden etkilenip aynı kliniğe gitmişti. 45 yaşındaki sanatçı, Leman Gölü kıyısındaki merkezde yüzüne gençlik aşısı enjekte ettirdi.


DOĞAN SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.