Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.09.2018

Şıklık ağır geldi

Önceki akşam ’da konser veren için 20 bin Swarovski taşlı ceket hazırlandı. 17 kiloluk ceket iağır gelen popçu, bir şarkı sonra ceketini çıkarmak zorunda kaldı

Şıklık ağır geldi
Serdar Ortaç, Poll Production organizasyonuyla gerçekleşen Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında sevenleriyle buluştu. Sabah ve atv'nin ana basın sponsoru olduğu, 'daki konseri dolduran binler danslarıyla bütün gece popçuya eşlik etti. İki buçuk saat sahnede kalan sanatçı, toplamda 36 şarkı seslendirdi.'Gıybet' şarkısı ile sahneye çıkan Serdar Ortaç, açılışta giydiği ceket ile göz kamaştırdı. 20 bin adet Swarovski taştan oluşan ceketi ile seyirciyi selamlayan Ortaç, 'Karşınıza ışıl ışıl çıkmak istedim fakat taşlardan nefes alamıyorum. Selim sağ olsun her tarafı Swarovski taşlarla döşemiş. Çok güzel oldu da biraz ağır oldu" diyerek 17 kiloluk ceketini ilk şarkıda çıkarmak zorunda kaldı. Konserin ikinci yarısında 'Bilsem Ki' şarkısını annesi ile beraber seslendiren Serdar Ortaç, seyircilere büyük bir sürpriz yaşattı.
HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.