Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.08.2018

Çocuk seferi

Geçtiğimiz gün aşkı Defne Samyeli ile oğlunu buluşturan ’dan yeni hamle. Şovmen, önceki gün lüks yatında bu kez Samyeli’nin kızı Deren ile ağabeyini ağırladıCem Yılmaz, ikinci evlilik sinyali
vermeye devam ediyor... Geçtiğimiz gün Cennet Koyu'ndaki milyonluk villasının havuzunda sevgilisi Defne Samyeli ve eski eşi Ahu Yağtu'dan olan oğlunu bir araya getiren ünlü komedyen, önceki gün ise aileyi genişletti. Cem Yılmaz, Cennet Koyu'nda demirli olan 'Samatya' isimli teknesinde bu kez sevgilisi ve oğlu Kemal'in yanı sıra ağabeyi Can Yılmaz ile Samyeli'nin eski evliliğinden olan kızı Deren Talu'yu ağırladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.