Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.07.2018 22:29
  • Son Güncelleme: 14.07.2018 00:16

baba oldu

ile Pınar Tevetoğlu’nun, Lidya adını verdikleri kızları Almanya-Moers’deki Bethanien Hastanesi’nde doğdu. Tarkan, "Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de." dedi. Tarkan kızının ilk fotoğrafını da Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı

Tarkan baba oldu

2016 yılında Pınar Dilek ile dünya evine giren , baba olacağını Şubat ayında sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile duyurmuştu.

Tarkan mutlu haberi verdiği videosunda; "Bir süredir yazılıp çiziliyor, konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de her gün soruyorlar; 'Doğru mu, değil mi?' 'Değil' desek de inanmıyorlar, 'Yok öyle bir şey' desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet, doğru, baba oluyorum. Doğru. Çok mutluyum. Paylaşmak istedim sizlerle de."
TARKAN KIZI LİYA'NIN İLK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI
Tarkan yeni doğan kızı Liya'nın ilk fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Tarkan kızının fotoğrafını altına, "Kızımız 'Liya' dünyaya geldi. :) Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz." notunu ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.