Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.06.2018 12:01
  • Son Güncelleme: 01.06.2018 13:14

kimdir, kaç yaşında? FOX TV Yağız Can Konyalı neden gözaltına alındı?

Yağızcan Konyalı Kimdir? ( Rahmet) Nereli? Kaç Yaşında? Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptığı yol uygulaması sırasında içerisinde T.A ve FOX TV'de oyunculuk yapan 'nın bulunduğu otomobili durdurdu. Otomobilde yapılan detaylı aramalar sırasında tütün ile karıştırılmış 19 gram olduğu değerlendirilen madde ele geçirildi. Polis karakoluna götürülerek ifadeleri alınan Konyalı ve arkadaşı serbest bırakıldı.

Yağız Can Konyalı neden gözaltına alındı?

Siyonist ve İslam düşmanı Rupert Murdoch'ın sahibi olduğu FOX TV, Türkiye'deki yayınlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye'de operasyon yapmaktan, algı yönetmekten, milletin hassasiyetlerini kaşımaktan geri kalmıyor. FOX TV, yayınladığı dizilerle de toplumun ahlaki değerleriyle oynamaya çalışıyor!

Skandallara gebe FOX TV'de yayınlanan ''' isimli dizinin başrol oyuncularından 'nın içerisinde bulunduğu otomobilden 19 gram çıktı. Yıldız oyuncu ve otomobilde bulunan arkadaşı T.A. karakola götürülerek haklarında işlem yapıldı.

Habertürk'ün haberine göre, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, gece saat 04.30 sıralarında yaptığı yol uygulaması sırasında içerisinde T.A ve ünlü oyuncu Yağız Can Konyalı'nın bulunduğu otomobili durdurdu.OTOMOBİLDEKİ KOKU POLİSİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Otomobil içerisinde bulunan Konyalı ve T.A., GBT'den kontrolünden geçirildi. Yapılan işlemler sırasında otomobilin içerisinde bir koku olduğunu fark eden polis memurları ünlü oyuncu ve arkadaşı T.A.'yı otomobilden indirdi. Otomobilde yapılan detaylı aramalar sırasında tütün ile karıştırılmış 19 gram uyuşturucu olduğu değerlendirilen madde ele geçirildi. Polis karakoluna götürülerek ifadeleri alınan Konyalı ve arkadaşı serbest bırakıldı.

'BİZİM HİKAYE' NE KADAR UTANMAZ?
FOX'un yeni dizisi 'Bizim Hikaye', yedi sezondur Amerika'da yayınlanan 'Shameless' yani Türkçesi 'Utanmazlar' olan dizinin uyarlaması. Proje, Amerika ortalamasına göre bile çok uç karakterlerden oluşan bir ailenin hikayesini konu alıyor. Anne çocuklarını terk etmiş, baba Alkolik, berduş, çocuklardan biri eşcinsel, diğeri zampara, bir diğeri haşarı. Dizide; alkol, uyuşturucu, cinsellik, eşcinsellik ve suç, her şey var.

YAĞIZ CAN KONYALI KİMDİR?

Yağız Can Konya'lı 20 Eylül 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonludur. Kamuoyuna yansıyan bir ilişkisi olmamıştır. Lise eğitimini Özel Evrim Lisesi'nde tamamlamış, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Yağız Can Konya'lı koyu bir Beşiktaş taraftadır. Özellikle üniversite yıllarında okulunun stada çok yakın olması sebebi ile sürekli maçlara katılmıştır.

Hep oyunculuğa merak salan Yağız Can Konyalı şuan istediği kariyere sahip olmak üzeredir.İlk olarak sevenlerinin karşısına Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi ile geçmiş ve büyük beğeni ile izlenmeyi başarmıştır ama asıl kendini geniş kitlelerce tanınması Adı Mutluluk dizisindeki Zeki rolüyle olmuştur.

2015 yapımı Takım: Mahalle Aşkına filmindeki Turgay rolüyle Altın Portakal Jüri Özel Ödülünü kazanmayı başararak herkese kendini kanıtlamıştır. Yağız Can Konyalı, şu sıralar 'Bizim Hikaye' dizisinde kardeşlerden biri olan Rahmet karakterini canlandırmaktadır.

Yer Aldığı Projeler

Bizim Hikaye

Adı Mutluluk

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Ateş

TAKIM: Mahalle Aşkına!

İlk Aşk

Kor (Kısa Film)

Tavşan Deliği (Tiyatro)

Domino (Tiyatro)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.