Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.05.2018

Bina çiçek açacak

Ünlü futbolcu , Türk ortağı ile çevreci konut işine el attı

Bina çiçek açacak
Galatasaray'ın eski yıldızı Wesley 'de ortağı olduğu Econ İnşaat'ın yeni yatırımları hakkında detaylı bilgi almak için 'a geldi. Sneijder, özlediği dostlarıyla birlikte yemek için Nusret'e gitti. Ünlü yıldız, dün de mimarlığını Eren Talu'nun yaptığı Econ İnşaat'ın Kağıthane'deki arazisini ve blokların maketlerini inceledi. Projeyi yerinde takip eden yıldız futbolcu, tercümanı aracılığı ile yaptığı açıklamada, Türkiye aşığı olduğunu, İstanbul'a yatırım yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Yıldız futbolcu Sneijder' e ortağı Yunus Emre Borhan eşlik etti.


ÇEVRECİ VE ÖRNEK PROJE
Sneijder'in büyük bir heyecanla yapımına başlanmasını beklediği Econ Gardens, tüm binayı kuşatan çevre dostu bir bahçe sahasında modern yaşamı birleştiren türünün ilk örneği olacak. Proje, dikey bahçeler, doğanın kentsel yaşama ve yoğun nüfuslu bölgelere nasıl entegre edilebileceğini göstermeyi amaçlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.