Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.03.2018

çökertti

, önceki gün ile ’ın ‘şiddet’ içeren bir oyununu paylaştı. Seksi yıldız, buna tepki gösterince şirket hisseleri düştü

Rihanna çökertti
Sosyal paylaşım uygulaması Snapchat'te 'yıldızlı skandal!' , önceki gün Rihanna ve Chris Brown'un görüldüğü bir mobil oyun reklamını yayınlayıp "Rihanna'yı tokatlamayı mı yoksa Chris'e yumruk atmayı mı tercih edersin?" diye sordu. 2009'de o zamanki erkek arkadaşı Brown tarafından şiddet gören Barbadoslu yıldız, reklamın ardından sosyal medya hesabı üzerinden Snapchat'e şöyle tepki gösterdi: "buna cahillik demek isterdim, ama o kadar aptal olmadığınızı biliyorum! Siz beni ve aile içi şiddet mağduru herkesi aşağıladınız. Utanın!" , bununla kalmayıp sevenlerini Snapchat'i silmeye davet edince şirket hisseleri tek bir günde yüzde 5'lik düşüş yaşadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.