Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 21.10.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 21.10.2017 11:53

"En sevdiğim yer Kapalıçarşı"

‘Cocaine Godmother’ filmiyle gündemde olan Catherine Zeta- Jones, Hollywood’u çalkalayan Weinstein skandalıyla ilgili konuştu: Bu iğrenç bir olay. Ne yazık ki taciz ve tecavüz dünyanın her yerinde varDünyanın önde gelen yıldızları arasında yer alan Catherine Zeta-Jones, Lifetime kanalı için çekilen 'Cocaine Godmother' filminde gelmiş geçmiş en büyük kadın suçlulardan biri olarak kabul edilen uyuşturucu baronu Griselda Blanco'yu canlandırıyor. Jones; 2018'de Türkiye'deki Lifetime kanalında da gösterilecek olan filmin tanıtımı için, geçtiğimiz günlerde Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen içerik fuarı MIPCOM'a katıldı. Biz de Jones ile Cannes'da buluşup yeni filmini ve güçlü kadın olmayı konuştuk...

'Cocaine Godmother' filminde canlandırdığınız Griselda Blanco, azılı bir suçlu ama aynı zamanda çok güçlü, erkekler dünyasında fırtınalar estirmiş bir kadın. Sadece bu özelliği bile ona saygı duymanızı sağladı mı?
Aslına bakarsanız, Griselda ile aramda ortak bir yan bulmam, onunla bağ kurmam çok zor. Tanrıya şükürler olsun ki onun dünyasıyla hayatımda hiçbir ilişkim olmadı. Ama Griselda o kadar çok zorluklar yaşamış ki; şiddet görmüş, tacize uğramış, hayat kadınlığına zorlanmış… Eminim ki tüm bunlar onda psikolojik travmalara neden olmuştur. Sanırım bir suçlu olmaktan başka çaresi kalmamış, yani yapabileceği tek işi yapmış gibi geliyor bana. Yani ne kadar suçlara bulaşmış olsa da ben Griselda'yı seviyorum.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.