;

Kutluaylara savaş açtı

’la ihanet nedeniyle boşanmak üzere olan , kayınvalidesi ve kayınpederine de sitem etti. Şener, Meral ile Burhan Kutluay’ın kendisine sırt çevirdiğini dile getirdi

Kutluaylara savaş açtı
Babası Fikret Şener'in 9. ölüm yıl dönümü nedeniyle merhum babasının bir fotoğrafını instagram'da paylaşan Demet Şener, duygulandırdı... 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde yaşadığı zorluklara değinen eski manken, "Şu an yanımda olmanı öyle isterdim ki" diyerek babasına seslendi... , kurduğu şu cümlelerle de hem İbo'ya hem de tüm Kutluay Ailesi'ne şöyle sitem etti:

BABASINA DUYGUSAL MEKTUP...
"Sanki suçlu benmişim gibi bütün bunları yaşamak çok ağır geliyor... Bu dönemde yanımda 3-5 dostum ve ailem dışında kimse kalmadı. O 'dünürüm, dünürüm' diye sarıldığınız aile de kalmadı... Ne garip değil mi dünya baba? Belki oralar daha huzurludur... 'En yakınım' deyip sana bu kadar kötülük yapan da yoktur... Seni böyle yapayalnız bırakan da... Ama sen bu kızını o kadar güçlü o kadar gururlu yetiştirmişsin ki... Biz her şeye rağmen iyiyiz ve çok daha iyi olacağız."


Şener, dün kurduğu cümlelerle Kutluay'ın annesi Meral Hanım ile babası Burhan Bey'in kendisini hiç aramadığını ima etti.
  • 29 Temmuz 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

kadir kara kadir kara

sen kutulaya yakışan biri değildinki iyiki bir güzellik kraliçesi oldun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.07.2017 11:47
gül pembe gül pembe

Ne ekersen onu biçersin ama bugün ama yarın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.07.2017 11:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.