;

'den namaz fotoğrafı

Şarkıcı ve dizi oyuncusu İnstagram hesabından kızıyla namaz kılıp dua ettiği fotoğrafı paylaştı.

Yeliz Yeşilmenden namaz fotoğrafı

Yeşilmen paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: "Yer gök dua üstüne kurulu. Biz kızımla birlikte abdest aldık 2 rekat namaz kıldık ve her zaman olduğu gibi yüce Yaradana sığındık.

"SÜREKLİ DİLİMDE DUALARIM VAR"
İyi ki inançlıyım şükürler olsun. İnancım olmadan nefes alamam. Sürekli dilimde dualarım var. Gezerken, yemek yerken, yüzerken, yatarken. Bu doğanın insanlardan intikam aldığı zor günlerde yapıcak hiç bir şey yok. Tek şey tabii ki dua etmek, düzgün yaşamak.

Yalandan, dolandan, gıybetten uzak, alnımızda ne yazılı ise onu yaşarız. Nereye kaçarsak kaçalım alnımızda ne yazıyorsa o. Son yıllar zor geçiyor terör, afetler, sapıklıklar, tecavüzler vs...

"PARAYLA İMANIN KİMDE OLDUĞU BİLİNMEZ"
Eh arada bi uyarı olmalı ki insanlar kendine gelsin. Kimse parayla imanın kimde olduğunu bilemez. En korkuncu günah almak birini boş yere yargılamak. Bu günümüzde sıkça yapılan hata. Evet dört dörtlük değiliz belki ama kendi adıma şunu söylerim inancım bana yeter.

Geçmiş olsun Bodrum ve geçmiş olsun İstanbul. Bol dua edip çocuklarımıza da öğretelim lütfen. İyi geceler"

Etiketler:
  • 28 Temmuz 2017, Cuma 09:17

kalan karakter 1000

cemaleddin cemaleddin

Kizi annesinden daha ciddi dua ediyor gibi. Herhalde cocugunu din`i ilim icin gayret gösteriyor, insallah tüm bünyesinde iman vuku bulur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.07.2017 17:13
ali ali

daha cok namaz kilman lazim isledigin gunahlarin aklanmasi icin mehmet ali erbile dua etseydin bari

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 28.07.2017 16:54
cinss cinss

samimi isen nasıl seccadeye nasıl oturacağını öğren ve evladına öğret...kimin ne zaman kalbine ışık geleceğini ise ALLAH bilir..samimi değilsenden önemli değilsin bizim için ve ALLAH için..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 28.07.2017 16:23
gerçek  dost,, gerçek dost,,

tamamda ALLAH kabul etsin ,niye namazını dua nı ifşa ediyorsun münafıklar gibi ,bir kere ojeli namaz olmuyor ,çünkü abdestin yarım olmuş ,seccaden niye ters ,ya çok cahilsin dini konularda ,yada rol kesiyorsun ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 28.07.2017 15:54
doğrucu,,adam, doğrucu,,adam,

sahtekarlar ,namaza sayın olsa ojeli makyajlı çıkmazsın ,seccade ters ,bizde yedik,

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 28.07.2017 14:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.