;

Hızır Reis’ten tokat gibi cevap

, köşe yazısında kendisini eleştiren Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu’na sert çıktı: ‘Magazin baronlarının, ‘gazetecilik’ adı altında toplum dinamiklerini tahrip etmesine karşıyım’

Hızır Reis’ten tokat gibi cevap
Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, kendisi ve ablasının geçtiğimiz günlerde Bodrum'da çekilen fotoğraflarının yanında eski görüntülerinin kullanılmasına ateş püskürmüştü. Konuya devletin el atmasını isteyen güzel oyuncunun bu çıkışı üzerine Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu da hem Gamze Özçelik hem de daha önce benzer bir tavrı sergileyen Oktay Kaynarca'yı köşe yazısında eleştirdi. Kaynarca ise dün geçtiğimiz günlerdeki merhum sanatçı Harun Kolçak yazısıyla da büyük tepki çeken Semercioğlu'na şöyle yanıt verdi:

'ÖNCE BİLGİ, SONRA...'
"O dönem başbakanlık makamına yazdığım yazıda, gazetecilik adı altında magazinin teröre dönüşmesini, magazin baronlarının 'gazetecilik' adı altında toplum dinamiklerini tahrip etmesini, 'ünlü olmazsan yırtamazsın, bunun için de yapacağın her şey makbuldur' mantığına serzenişte bulundum. Sevgili Cengiz Semercioğlu, artık önce bilgi sonra fikir demenin zamanı gelmedi mi?"


Özçelik'in isyanına yeniden evleneceği eski eşi Uğur Pektaş da destek verdi.

kalan karakter 1000

ado ado

kardeşime helal olsun tebrik ediyorum kardeşimin gözlerinden öpüyorum ya erkek olyada karı ama o tambir erkek

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.07.2017 15:43
Harun Ağar Harun Ağar

Oktay kaynarca çok doğru düşünüyor bravo ona ve onun gibi düşünen ve bu düşüncelerini yaşamına geçiren sanatçılara.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 28.07.2017 09:16
birsu birsu

SEBATEİST Bİ HERİF ... ÖRNEK OLDU... SÖZCÜNÜN AKBAY I.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 28.07.2017 03:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.