Bugünkü
Takvim

Kural davası!

’dan ’a yeni bir dava geldi! Ünlü profesör, şovmenin son projesi ‘Deli Aşk’ta gençleri sigaraya özendirdiğini iddia edip soluğu yine savcılıkta aldı..

  • Saklambaç
  • 30.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.03.2017 00:00
ABONE OL
Kural davası!
Daha önceki hemen hemen her projesinde Cem Yılmaz'a dava açan Prof. Dr. Orhan Kural, 'kuralını' bozmadı. Sigara düşmanlığıyla bilinen ünlü profesör, Yılmaz'ı 'Deli Aşk' filminde sigara reklamı yaptığı gerekçesiyle şikayet etti. Kural, savcılığa sunduğu ifadesinde "Cem Yılmaz, yapımcısı olduğu 'Deli Aşk' filminde kendisinin göründüğü 2 dakika 30 saniye sırasında 26 saniye resmen sigara reklamı yapıyor" ifadelerini kullandı.

'ÜCRET ALIYOR' İDDİASI
Filmde sigaranın yanı sıra alkole de yönlendirme yapıldığını öne süren , Filmde bariz bir alkole yönlendirme olduğunu söyledi. Orhan Kural, "Cem Yılmaz dertlerden ve hastalıklardan kurtulmanın tek çaresi olarak alkolü önermekte ve kendisi de alkol almaktadır" dedi. Prof. Kural, ünlü komedyenin sigara ve alkolün gizli reklamını yapması karşılığında firmalardan ücret aldığını da iddia etti. ise konuyla ilgili şimdilik sessiz...


* Prof. Kural, Yılmaz'ın bir psikoloğu oynayıp aynı zamanda yapımcısı olduğu filmde sigara ve alkole yönlendirme olduğunu savunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.