Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.09.2016

Volkan söndü

‘ABD’nin sömürgeci olduğunu herkes biliyor’ diyerek Amerikan firmalarının reklamlarında oynamayan , çark etti. Kuzeyin Oğlu, ailesiyle artık Washington’da yaşama kararı aldı!

Volkan söndü
Yıllar önce Pepsi'den gelen 1 milyon dolarlık reklam teklifini "Amerikan sermayesiyle çalışmam" diyerek reddeden Volkan Konak'tan şok karar! Amerikalılar ve devleti için demediğini bırakmayan Kuzeyin Oğlu, daha sonra da karavan kiralayıp ABD'nin birçok eyaletini gezmişti. Konak'ın menajeri, önceki akşam yaptığı şu açıklamayla şaşkınlık yarattı: "Volkan Bey, ailesiyle yaşamına Amerika'nın başkenti Washington D.C.'de devam edecek. Kendisi artık sadece konser vermek için Türkiye'ye gelecek." Sanatçının çocuklarının eğitimi için ABD'ye yerleşeceği öğrenildi. Kuzeyin Oğlu, 2012'de ABD'yi gezdikten sonra şunları söylemişti: "Amerika, sömürgeci bir ülke ve bunu herkes kabul ediyor. Rejimini sömürgeciliğini, asla onaylamıyorum. Ama coğrafyaların, ağaçların, insanların ne suçu var. Ben dünyanın bir parçasıyım, dünyayı da babamın ev gibi yaşarım."

kalan karakter 1000

erd erd

sömürgeci ülkede yaşayıp vergi verecek.çocuklarının eğitimi için sömürgeci ülkenin okullarına para verecek ve çocuklarını sömürgeci ülkenin eğitimcilerine emanet edecek..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.09.2016 19:34
Alaiddin Alaiddin

Iyide bu adam ne sanatçı,ne de şarkıcı,neyi yanmış ki sönsün.gitmesi hissedilmez ki bırakın gitsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 07.09.2016 23:46
süleyman şah süleyman şah

sahtekarlarla uğraşacak vaktimiz yoktur...bunlardan bir cacık olmaz zira bunların ideolojileri sovyetlerin yıkılmasıyla bitmiştir...geriye paraya tapan posaları kalmıştır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 07.09.2016 21:44
barbaros denizeri barbaros denizeri

sosyalist görünümlü faşistler bunlar. küpünü doldurur ama ülkesini beğenmez.adam mı oda değil entelleşmişler yani para bozmuş normaldir zaten çoğu böyle değilmi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 07.09.2016 16:41
VEYSEL VEYSEL

aman ne olur gelme orda kal ,biz burda sensiz daha mutluyuz ,kuzeyli,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 07.09.2016 14:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.