Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.11.2015 Gazete
ABONE OL

Komplo teorisi

Gazeteci sevgilisini dövmekle suçlanan oyuncu , ilk kez konuştu: Sadistçe fantezilerin figüranı olmayı kabul etmediğim için seçilmiş kurbanım. Bu bir darbedir.

Komplo teorisi
Kadına şiddetin arttığı şu son dönemde, kamuoyuna malolmuş isimlerin herkese örnek olması gerekiyor. Ancak magazin dünyasında yaşanan son olay, iyi değil, kötü örnek olmayı başardı.Ünlü oyuncu Muharrem Saruhan Hünel, gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'i feci şekilde dövdü. Doktor raporu alan Edda Sönmez, Hünel hakkında suç duyurusunda bulundu. Dayakçı ise dün ilk kez kendini savundu. "Sadistçe fantezilerin figüranı olmayı kabul etmediğim için seçilmiş bir kurbanım. Bunu daha fazla açmak istemiyorum. Zira özel hayatın gizliliğine olan saygım iftiralara ve her şeye rağmen devam ediyor" diyen Hünel, çarpıcı açıklamalarda bulundu:

'DARBE GİRİŞİMİDİR'

"Böyle bir olayla adım anıldığı için çok üzgünüm. Hani meşhur biz söz vardır 'Masum Anadolu'nun saf çocuğu' diye. Belki de beni en iyi ifade eden bu deyimdir. Bu benim 11 Eylül'ümdür. Bana karşı yapılan 17/25 Aralık gibi bir darbe girişimidir. Bu kötü niyetli gazeteci, darp makyajlı eski görüntülerini yayınlatarak hedefine ulaştı. Amacı bir Ayşe Arman, Balçiçek Pamir, Şirin Payzın olmak. Ben, art niyetli bu gazetecinin reklam çabalarının seçilmiş bir kurbanıyım."Edda Sönmez, Pascal Nouma ile çektirdiği bu fotoğrafı sanal alemde paylaştığı Saruhan Hünel'den dayak yedi.


Sevgilisi Saruhan Hünel'in, 'Masum Anadolu çocuğyum' sözüne kızan Edda Sönmez şunları söyledi: "Beni fena halde döven, 'iyi ki geldin, dövdüm ve rahatladım' diyen zanlı, psikopat ruh halini net bir biçimde göstermiş, sonra da Anadolu'nun saf çocuğu oluvermiştir. Zanlı bilmemektedir ki, Anadolu insanı cenneti annelerin ayakları altına seren, kadını kutsal gören insanlardır. Zanlının yaptığı gibi, dövülen bir meta değildir kadın Anadolu'da.