Bugünkü
Takvim

Check-in kavgası

Eşiyle New York'a giden , halk meydanında çektiği selfie'yi lüks bir restorandan etiketledi. Terim, yer bildiriminin yanlış olduğunu fark eden bir hayranıyla ise kavgaya tutuştu

  • Saklambaç
  • 26.11.2015
ABONE OL
Check-in kavgası
Sosyal medya hata affetmez! Buse Terim, eşi Volkan Bahçekapılı ile çıktığı ABD tatilinden bir selfie paylaşınca olanlar oldu. Terim, bir meydanda çekilen fotoğraf için ünlü İtalyan restoranı 'Bottega del Vino' check-in'i yapınca ortalık karıştı. 'in New York'ta yaşayan bir Türk takipçisi, bu karenin bahsettiği gibi bir restoranda değil aslında Apple binası önündeki halk meydanında çekildiğini söyleyerek Buse Terim'in havasını söndürmeye çalıştı.

İNTİKAMINI ALMAYI BAŞARDI
Kendisine gelen birçok yorum karşısında sessiz kalan
ünlü stil danışmanı ve blogger ise bu kez kuralını bozdu. Buse Terim, hiç üşenmedi ve kendisinin hatasını ortaya çıkaran takipçisinin yaptığı yanlış check-in'i bulup intikamını aldı. Terim ile takipçisi arasında yaşanan bu yer kavgası ise diğer takipçilerinden "Neden böyle basit şeylere takılıyorsunuz?" eleştirileri aldı.


Terim, eşiyle çektirdiği selfie'yi Apple binası önündeki meydanda çekip kendisini 'Bottega del Vino'da etiketleyince olanlar oldu!New York'ta yaşayan bir Türk takipçisi, Buse Terim'in yanlış check-in yaptığını fark edip fotoğrafa böyle yazdı. Terim de yorumu yazan takipçisine cevap vermekte gecikmedi.

ÖZGE GÜRCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.