Bugünkü
Takvim

İsyan SİRENi çaldı

Gökhan Çarmıklı ile 9 yıllık evliliğini noktalayan , gergin günler yaşıyor. Sürekli objektiflere mutluluk pozları veren Ertan, bu kez isyan ederek herkesi şaşırttı

  • Saklambaç
  • 17.11.2015
ABONE OL
İsyan SİRENi çaldı
Geçtiğimiz ay iş adamı Gökhan Çarmıklı ile 9 yıllık evliliğini noktalayan Siren Ertan, önceki gün arkadaşları ile birlikte gittiği Bebek'te görüntülendi. Şimdiye kadar her gördüğü yerde objektiflere gülücükler saçan , gazetecilerin uğrak yeri olan Bebek'te görüntülenince sinir krizi geçirdi.

MASADAN KALKIP KOŞTU
Arkadaşlarıyla kahvaltı yapan sosyetik güzel, bir anda masadan kalkarak gazetecilerin yanına koştu. Oldukça gergin görünen Siren Hanım, "Beni çekmeyin arkadaşlar, rahatsız oluyorum" diyerek isyan etti. Sosyetik güzelin sık sık poz verdiği gazeteciler ise bu duruma şaştı kaldı. Ertan'ın bu gergin halini görenler, "Siren Hanım boşanma sonrasında isyan sirenini çaldı" yorumu yaptı.


Sosyetik davetlerde oldukça nazik görüntüler veren Siren Ertan, bu kez gergin tavırlar sergiledi.

Siren Ertan, gazetecilerin ünlülerle buluşma adresi olan Bebek'te görüntülendi. Bile bile lades olan sosyetik güzelin gergin halleri ise objektiflere böyle yansıdı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.