Bugünkü
Takvim

Arabası yadigar

Siren Ertan, önceki gün müdavimi olduğu Bebek'te dostlarıyla buluştu. Ertan, evinin yolunu da eski eşinin aracıyla tuttu.

  • Saklambaç
  • 27.10.2015
ABONE OL
Arabası yadigar
Geçtiğimiz hafta yaklaşık 10 yıldır evli olduğu Gökhan Çarmıklı'dan tek celsede boşanan Siren Ertan, önceki gün müdavimi olduğu Bebek'teydi. Sosyetik tasarımcının, evli olduğu dönemde eşi Çarmıklı'nın kendisine tahsis ettiği arabayı kullanmaya devam ettiği gözlendi. Siren Ertan, arkadaşlarıyla yemek yedikten sonra Jaguar marka aracına binerken görüntülendi. Boşanma tazminatı olarak 3 buçuk milyon lira alan, Ulus'taki evlerini Çarmıklı'ya veren ve eski eşinin kredi kartlarını da artık kullanamayan Siren Ertan için "Eşinden geriye sadece arabası yadigar kaldı" yorumları yapıldı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.