Bugünkü
Takvim

iptal!

Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra durdu. Terörü kınayan Ajda Pekkan, Sibel Can, Ebru Gündeş ve daha birçok ünlü sanatçı lerini iptal etti

  • Saklambaç
  • 11.10.2015
ABONE OL
Eğlence iptal!
Dün Ankara'da yaşanan terör saldırısı bütün Türkiye'yi yasa boğarken, dünyasında da birçok etkinlik iptal oldu. Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından birbiri ardına teröre lanet mesajları yayınladı. Teröre duyarsız kalmayan Ajda Pekkan, Sibel Can, Ebru Gündeş ve Sıla gibi ünlü isimler lerini düşünmeden iptal etti. Birçok gala ve tanıtımda ileri bir tarihe ertelendi.

ÜNLÜLER TEK YÜREK OLDU
Kıbrıs Merit Cyrstal Cove Hotel'de
dün konseri olan Süperstar Ajda Pekkan konserini iptal etti. Kıbrıs'ta sahne alacak olan Ebru Gündeş ve İzmir'de sahnesi olan Sibel Can da konserini iptal etti. Sevilen şarkıcı Sıla da Bursa'da vereceği konserini ileri bir tarihe ertelemeyi uygun buldu. Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı, tüm sahnelerde bu haftasonu oynanacak oyunlar, türeler ve yapılacak etkinliklerin iptal edilip, ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.